خرید ملک در استانبول

مواردی از جمله رشد بی سابقه و تاریخی قیمت ارز در ترکیه، افزایش ساخت و ساز پیاپی ملک ها و پروژه های لوکس پشت سرهم بعد از وقفه طولانی مدت بر اثر پاندمی، ریزش سرمایه گذاران خارجی به بازار املاک برای اخذ شهروندی و تابعیت ترکیه سبب رشد بی سابقه میزان خرید و فروش ملک در ترکیه بویژه در استانبول شده است. با افزایش و شکست رکود بالا از متقاضیان خارجی برای خرید ملک در ترکیه، میزان ساخت و ساز ملک نیز در ترکیه نیز شدت گرفت.

با انتشار اخبار مبنی بر اخذ شهروندی با خرید ملک در استانبول  اتباع خارجی فراوانی بویژه از سمت خاورمیانه اقدام به سرمایه گذاری در بازار املاک ترکیه کردند.هم اکنون میزان خریداران خارجی از خریداران داخلی در ترکیه بیشتر بوده و سبب شده است پیدا کردن ملک در ترکیه دشوار و به امری غیرممکن تبدیل شود.

آشنایی با نکات مهم در روند خرید خانه در ترکیه (راهنمای 2021)| ام تی سی هوم

میزان توجه سرمایه گذاران خارجی به خرید ملک در ترکیه بیشتر شده است

به دنبال اخبار جدید خرید ملک در استانبول، میزان خرید ملک در این شهر به شدت افزایش یافت، به گونه ای که پیدا کردن ملک مناسب برای خرید در شهر استانبول در برخی مناطق به امری دشوار و غیرممکن تبدیل شده است. هم اکنون نه تنها اتباع خارجی از خاورمیانه، بلکه اتباع خارجی از روسیه و بسیاری از کشورهای اروپایی توجه خود را معطوف به بازار املاک ترکیه کرده و اقدام به خریداری ملک کرده اند.

با افزایش میزان تقاضا برای خرید ملک در بسیاری از مناطق استانبول و فروش بسیاری از واحدها در این منطقه ها، تلاش های بسیاری برای ساخت پروژه های جدید مسکونی در مناطق مورد تقاضا شکل گرفته است. برای کسب اطلاعات به روز از کمپانی های مخصوص خرید ملک در استانبول و اخذ شهروندی ترکیه از وبسایت رسمی https://www.melares.com/fa/  بازدید کنید.